DIAGER Біта 50мм хрестова PZ 1
Скопіювати назву товару
Увага
Доставка
Оплати
Гарантія
Зареєструйтесь і отримайте знижку на усі товари
2%
Мінімальна сума замовлення
Самовивіз з відділень Нової пошти
Самовивіз з поштоматів Нової пошти
Адресна доставка кур'єром Нової пошти
Самовивіз з нашого офісу у м. Львів
Артикул
DIAGER-50-PZ 1
Скопіювати артикул товару
Пакування шт.
5 шт.
Вага, уп. кг
0,05 кг
Ціна з ПДВ, 1 шт.
107,65
Кількість, шт.
Специфікація |
| Артикул |
DIAGER-50-PZ 1 |
| Галузь застосування | Машинобудування, Покрівельні роботи, Меблева промисловість, Фасадні роботи |
| Матеріал основи | Універсальна |
| Розмір під ключ, мм | 1 |
| Бренд | DIAGER |
| Довжина, мм | 50 |
| Матеріал | Сталь |
| Шліц | Хрестоподібний (PZ) |
| Пакування, од. | 5 |
Показати більше
Згорнути
Показати більше
Матеріал сталь
Без покриття.
Схожі товари
Див. усі
DIAGER Біта 50мм хрестова PZ 2
Свердло FZUB 14X60 FISCHER
Діаметр, мм14БрендFischerДовжина, мм60МатеріалСтальПакування, од.1
Свердло алмазне M8х55 BLUE CERAM
Свердло FZUB 14X40 FISCHER
Діаметр, мм14БрендFischerДовжина, мм40МатеріалСтальПакування, од.1
Свердло алмазне M7х55 BLUE CERAM
Свердло алмазне M6х55 BLUE CERAM
Свердло CYL-1 по каменю 5х50 mm BOSCH
ЗастосуванняСвердла для цегляно..Діаметр, мм5БрендBOSCHДовжина, мм50МатеріалСталь
Свердло DIN 338 M3х60 HSS триточкове TC
Свердло FZUB 12X60 FISCHER
Діаметр, мм12БрендFischerДовжина, мм60МатеріалСталь
Свердло CYL-1 по каменю 4х40 mm BOSCH