DIAGER Біта 70мм хрестова PZ 2
Скопіювати назву товару
Увага
Доставка
Оплати
Гарантія
Зареєструйтесь і отримайте знижку на усі товари
2%
Мінімальна сума замовлення
Самовивіз з відділень Нової пошти
Самовивіз з поштоматів Нової пошти
Адресна доставка кур'єром Нової пошти
Самовивіз з нашого офісу у м. Львів
Артикул
DIAGER-70-PZ 2
Скопіювати артикул товару
Пакування шт.
3 шт.
Вага, уп. кг
0,05 кг
Ціна з ПДВ, 1 шт.
192,92
Кількість, шт.
Специфікація |
| Артикул |
DIAGER-70-PZ 2 |
| Галузь застосування | Машинобудування, Покрівельні роботи, Меблева промисловість, Фасадні роботи |
| Матеріал основи | Універсальна |
| Бренд | DIAGER |
| Довжина, мм | 70 |
| Матеріал | Сталь |
| Шліц | Хрестоподібний (PZ) |
| Пакування, од. | 3 |
Показати більше
Згорнути
Показати більше
Матеріал сталь
Без покриття.
Схожі товари
Див. усі
DIAGER Біта 70мм хрестова PZ 1
Свердло FZUB 18X80 FISCHER
Діаметр, мм18БрендFischerДовжина, мм80МатеріалСтальПакування, од.1
Свердло FZUB 14X80 FISCHER
Діаметр, мм14БрендFischerДовжина, мм80МатеріалСтальПакування, од.1
Свердло FZUB 14X60 FISCHER
Діаметр, мм14БрендFischerДовжина, мм60МатеріалСтальПакування, од.1
Свердло M8х70 Скло і кераміка
Свердло DIN 338 M4х74 HSS триточкове TC
Свердло M7х70 Скло і кераміка
Свердло FZUB 12X80 FISCHER
Діаметр, мм12БрендFischerДовжина, мм80МатеріалСталь
Свердло M8x80 скло і кераміка TC
Свердло алмазне M25х70 BLUE CERAM
Свердло M6х65 Скло і кераміка
Свердло DIN 338 M3х60 HSS триточкове TC
Свердло M5х65 Скло і кераміка
Свердло алмазне M20х70 BLUE CERAM
Свердло FZUB 12X60 FISCHER
Діаметр, мм12БрендFischerДовжина, мм60МатеріалСталь
Свердло M7x80 скло і кераміка TC
Свердло M4х65 Скло і кераміка
Свердло M4х75 Ceramik
Свердло M6x75 скло і кераміка TC
Свердло M3х61 триточкове Pro
Свердло M5x70 скло і кераміка TC
Свердло M12х80 Скло і кераміка
Свердло M4x60 скло і кераміка TC
Свердло M10х80 Скло і кераміка
Сведло 4х75 Flash
Свердло 3,5х75 Flash
Біта магнітна S8x65
Додавання артикулу Редагування артикулу Видалити артикул?
Переглянуті товари
Кабельна стяжка AN 114 500х12,5 прозора ELEMATIC
DIAGER Біта 110мм хрестова PZ 2
DIAGER Біта 25мм хрестова PZ 3