DIAGER Біта зіркова TX50
Скопіювати назву товару
Увага
Доставка
Оплати
Гарантія
Зареєструйтесь і отримайте знижку на усі товари
2%
Мінімальна сума замовлення
Самовивіз з відділень Нової пошти
Самовивіз з поштоматів Нової пошти
Адресна доставка кур'єром Нової пошти
Самовивіз з нашого офісу у м. Львів
Артикул
DIAGER-TX50
Скопіювати артикул товару
Специфікація |
| Артикул |
DIAGER-TX50 |
| Галузь застосування | Складання меблів, Приладобудування, Мікроелектроніка |
| Бренд | DIAGER |
| Матеріал | Сталь загартована |
| Шліц | Зіркоподібний (torx) |
Показати більше
Згорнути
Показати більше
Матеріал сталь
Без покриття.
Схожі товари
Див. усі
DIAGER Біта 70мм хрестова PH 3
DIAGER Біта 70мм хрестова PH 2
DIAGER Біта 70мм хрестова PH 1
DIAGER Біта 50мм хрестова PH 3
DIAGER Біта 50мм хрестова PH 2
DIAGER Біта 50мм хрестова PH 1
DIAGER Біта 50мм хрестова PH 0
Галузь застосуванняМашинобудування..БрендDIAGERДовжина, мм50МатеріалСтал..ШліцХрестоподібни..
DIAGER Біта 25мм хрестова PH 3
DIAGER Біта 25мм хрестова PH 2
DIAGER Біта 25мм хрестова PH 1
DIAGER Біта HEX 6x25 шестигранна
DIAGER Біта 25мм хрестова PH 0
DIAGER Біта HEX 5x25 шестигранна
DIAGER Біта 150мм хрестова PH 3
DIAGER Біта HEX 4x25 шестигранна
DIAGER Біта 150мм хрестова PH 2
DIAGER Біта HEX 2x25 шестигранна
DIAGER Біта зіркова TX30
DIAGER Біта 110мм хрестова PH 3
DIAGER Біта 110мм хрестова PH 2
DIAGER Біта зіркова TX10
DIAGER Біта HEX 2,5x25 шестигранна
Біта 25 SL5,5
Біта ударна 25мм (3шт) PH2 TACTIX
Біта ударна 25мм (3шт) T40 TACTIX
Біта ударна 50мм (2шт) PZ2TACTIX
Біта ударна 25мм (3шт) PZ2 TACTIX
Біта ударна 50мм (2шт) PH2 TACTIX