DIAGER-TX50
Copy the product article
Specifications |
| Article no. |
DIAGER-TX50 |
| Field of application | Furniture assembly, Instrumentation engineering, Microelectronics |
| Brand | DIAGER |
| Material | Steel is hardened |
| Slot | Star-shaped (torx) |
Show more
Collapse
Show more
Similar products
See all
DIAGER bit 70mm cross PH 3
DIAGER bit 70mm cross PH 2
DIAGER bit 70mm cross PH 1
DIAGER bit 50mm cross PH 3
DIAGER bit 50mm cross PH 2
DIAGER bit 50mm cross PH 1
DIAGER bit 50mm cross PH 0
Field of applicationEngineering, Roofing..BrandDIAGERLength, mm50MaterialSteel..SlotCruciform(PH)
DIAGER bit 25mm cross PH 3
DIAGER bit 25mm cross PH 2
DIAGER bit 25mm cross PH 1
DIAGER bit HEX 6x25 hexagonal
DIAGER bit 25mm cross PH 0
DIAGER bit HEX 5x25 hexagonal
DIAGER bit 150mm cross PH 3
DIAGER bit HEX 4x25 hexagonal
DIAGER bit 150mm cross PH 2
DIAGER bit HEX 2x25 hexagonal
DIAGER bit star TX30
DIAGER bit 110mm cross PH 3
DIAGER bit 110mm cross PH 2
DIAGER bit star TX10
DIAGER bit HEX 2,5x25 hexagonal
bit 25 SL5,5
bit Percussive 25mm (3pcs) PH2 TACTIX
bit Percussive 25mm (3pcs) T40 TACTIX
bit Percussive 50mm (2pcs) PZ2TACTIX
bit Percussive 25mm (3pcs) PZ2 TACTIX
bit Percussive 50mm (2pcs) PH2 TACTIX