Пресмаслянки: різновиди та класифікація

Пресмаслянки – це універсальні металовироби, які полегшують змащення конструктивного вузла працюючого механізму.

Пресмаслянки 

Часто їх використовують для подачі рідкого мастила на поверхні підшипників і поршневих насосів. Прес-маслянки, виготовлені за сучасними стандартами (DIN 71412, DIN 3402, DIN 3404, DIN 3405, AN 282 і т. ін.), знайшли своє застосування не тільки в промисловому машино- і верстатобудуванні, але і в аматорському ремонті автомобільної техніки.....

Конструктивно прес-маслянка – це металовиріб у вигляді зворотного клапана, який монтують на мастильний канал конструкції. Нагнітання масла можливе тільки в один бік. Для цього у внутрішньому каналі корпусу прес-маслянки розташована металева кулька, яка закриває пропускний отвір металовиробу під дією пружини.

Для того щоб зробити змащення робочого вузла механізму через прес-маслянку, під тиском проводять подачу масла або іншої мастильної рідини з низькою в'язкістю. В результаті кулька продавлює пружину, і мастило наповнює робочий механізм. Як тільки тиск слабшає, пружина повертає кульку на місце і перекриває пропускний канал.

 

Для нагнітання масла через прес-маслянку застосовують штокові або важільні шприци, насоси та спеціальні пістолети для змащення, а також сумісні з'єднувальні шланги або насадки. Головку прес-маслянки, яка встановлена на робочому обладнанні, можна захистити металевим або пластиковим ковпачком.

Інші поширені назви прес-маслянок – мастильні ніпелі, або тавотниці для змащення (тавот – застаріле найменування солідолу).

 

Класифікація пресмаслянок

Велика кількість конструктивних типів прес-маслянок обумовлена універсальністю цього металовиробу. Місцезнаходження, спосіб з'єднання і доступність мастильного каналу технічного пристрою можуть бути вельми різноманітними, і тому виробники прагнуть наповнити ринок технічних пристроїв широким варіантом конструктивних рішень.

Прес-маслянки відрізняються:

  • формою головки, яка і визначається стандартом – DIN 71412, DIN 3402, DIN 3404, DIN 3405, AN 282 тощо. Саме форма головки і визначає сумісний тип наконечника шприца або іншого інструмента для нагнітання мастила;
  • способом під'єднання прес-маслянки до робочого вузла (різьбовий, запресовування, самонарізний);
  • кутом нахилу головки прес-маслянки стосовно хвостовика (прямі і кутові).

 

Основні різновиди прес-маслянок

Для використання в різних конструктивних вузлах рекомендується застосування таких видів прес-маслянок.

  • Гідравлічні прес-маслянки DIN 71412 з конічною голівкою з нержавіючої або оцинкованої сталі чи латуні під шестигранник – найбільш універсальний вид. Вони можуть мати пряму форму під 180°. Також є кутові варіанти під 90° і 45°/67°. У продажу доступні прес-маслянки DIN 71412 з трьома різними способами під'єднання: з різьбовим, запресовувальним і самонарізним кріпленням.
  • Кулькові (кульові) прес-маслянки DIN 3402 під шестигранник останнім часом витісняються стандартом DIN 71412. Найбільш затребуваний тип – прес-маслянка DIN 3402 з оцинкованої сталі прямого типу під 180°, різьбове з'єднання.
  • Плоскі прес-маслянки DIN 3404 під шестигранник з нержавіючої або оцинкованої сталі чи латуні також доступні у продажу у вигляді прямого виробу під 180°, різьбове з'єднання.
  • Воронкоподібні прес-маслянки DIN 3405 під шестигранник або інший ключ із нержавіючої або оцинкованої сталі доступні не тільки у вигляді прямих виробів під 180°, а й як кутові варіанти під 90°.
  • Байонетні прес-маслянки AN 282 з латуні доступні в прямому вигляді під 180°, різьбове з'єднання.

 

Залишайтесь на зв'язку

facebook.svg youtube.svg telegram.svg instagram.svg pinterest.svg

Вкажіть Вашу електронну адресу, щоб слідкувати за новинами Dinmark


logo Din Mark